Zbiorniki na deszczówkę

Firma RTB Serwis zajmuje się montażem zbiorników na deszczówkę!

Właściciele domów jednorodzinnych coraz częściej decydują się na zbiorniki na deszczówkę. Jest to bardzo dobry pomysł, który pozwoli osiągnąć korzyści finansowe oraz wpłynie na stan środowiska naturalnego. Odpowiednie zagospodarowanie wody deszczowej może pomóc w obniżeniu rachunków za wodę. Nikt z nas niestety nie ma wpływu na wysokość stawek, ale istnieje sposób, który pozwoli zmniejszyć comiesięczne opłaty. Montaż zbiorników na deszczówkę umożliwi w pewnym stopniu przestać być zależnym od wytycznych sieci wodociągowej. W okresach suszy, gdy nie zezwala się na podlewanie ogrodów, to właśnie odpowiednie zagospodarowanie wody deszczowej umożliwi bezproblemowe nawadnianie terenu. Jeśli zawczasu zgromadzimy większą ilość wody deszczowej, to potem będziemy mogli skorzystać z niej w dowolnym czasie. Należy także pamiętać, że w naszym kraju dość często zmienia się pogoda co daje nam skrajne wahania ilości opadów. W pewnym momencie borykamy się z przedłużającą się suszą, a zaraz potem ze zbyt obfitymi deszczami i nasze rośliny są przelane. Montaż zbiorników na deszczówkę pozwoli przechować wodę z ulewnych dni na chwile, gdy panować będzie susza. Jest to doskonały i prosty sposób na oszczędzanie wody i bezproblemowe podlewanie ogrodów w razie potrzeby!

Oczywiście montaż zbiorników na deszczówkę może pomóc nie tylko w nawadnianiu ogrodu. Zagospodarowanie wody deszczowej warto wykorzystać także do zasilenia systemu centralnego ogrzewana, spłukiwania WC czy mycia samochodu bądź zewnętrznych elementów domu. Jeśli zastosowany zostanie odpowiedni system filtracji, to można także taką wodę z powodzeniem stosować do zmywania naczyń czy prania ubrań.

Montaż zbiornika na deszczówkę

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest właściwe zagospodarowanie wody deszczowej. Od wielu lat zajmujemy się montażem zbiorników na deszczówkę. Posiadamy szeroki wybór zbiorników o różnych pojemnościach, które są wykonane z wytrzymałych materiałów. Możemy także zająć się montażem zbiorników na deszczówkę zakupionych wcześniej przez klienta. Każdą osobę traktujemy indywidualnie, wspólnie ustalamy które rozwiązanie będzie najlepsze i wybieramy odpowiedni sposób realizacji zlecenia. Dzięki współpracy z naszą firmą zagospodarowanie wody deszczowej staje się naprawdę proste!

Zakres usług naszej firmy obejmuje m.in.:

  • montaż zbiorników na deszczówkę
  • podłączenie kanalizacji burzowej
  • montaż odpływów liniowych
  • montaż zbiorników betonowych
  • montaż zbiorników plastikowych
  • montaż studni chłonnych

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!