Libet

Kształtowanie przestrzeni z użyciem kostki brukowej i bloczków kostka Libet Gdańsk, Gdynia – okolica

Na naszą ofertę dotyczącą projektowania i tworzenia ogrodów składają się także prace brukarskie. Odpowiednie zaprojektowanie ścieżek, podjazdu czy ogrodzenia to rzecz niezwykle istotna dla funkcjonalności oraz estetyki ogrodu lub posesji.

Bloczki Libet są istotnym elementem projektowania ogrodu. Pomagają zdefiniować przestrzeń i tworzą interesujące elementy wizualne. Odpowiednio dobrane, mogą nadać ogrodowi odpowiednią strukturę i porządek. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, stosując bloczki libetowe w projekcie ogrodu.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę rozmiar i skalę bloków. Powinny one pasować do pozostałych elementów ogrodu.

Po drugie, należy zastanowić się nad kolorem bloczków. Można użyć różnych kolorów, aby stworzyć kontrast lub wtopić je w otoczenie. Na koniec warto zastanowić się nad rozmieszczeniem klocków. Można je wykorzystać do stworzenia ścieżek, wyznaczenia granic rabat lub po prostu dodania atrakcyjności wizualnej. Odpowiednio dobrane bloczki libetowe mogą pomóc sprawią, że Twój ogród będzie piękniejszy i bardziej funkcjonalny.

 Bloczki Libet są ważnym elementem projektowania ogrodu. Pomagają zdefiniować przestrzeń i tworzą interesujące elementy wizualne. Odpowiednio dobrane, mogą nadać ogrodowi strukturę i porządek. 

 

Szukasz firmy, która zajmuje się kształtowaniem przestrzeni z użyciem kostki Libet w Gdańsku i Gdyni? Sprawdź ofertę RTB SERWIS! Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi brukarskie, w tym układanie kostki Libet na terenie Trójmiasta. Oferujemy projekt, zakup, funkcjonalne i artystyczne ułożenie kostki. Oprócz tego możemy wykonać również parking przydomowy, place manewrowe, przestrzeń miejską, płyty drogowe, chodniki i wiele innych elementów. Pracujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu – wywrotek, koparek i minikoparek. Obsługują je odpowiednio wyszkoleni specjaliści, dzięki czemu jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty kostka Libet Gdańsk, Gdynia? Zadzwoń! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! 

Pracujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu – wywrotek, koparek i minikoparek, które obsługiwane są przez odpowiednio wyszkolonych fachowców, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług oraz sprawną realizację.

Kompleksowy
zakres usług:

  • układanie kostki na tarasach i schodach,
  • układanie kostki granitowej,
  • artystyczne układanie kostki brukowej,
  • tworzenie podjazdów, dróg, placów, parkingów oraz chodników,
  • roboty ziemne,
  • odwadnianie terenów,
  • wykonawstwo studni chłonnych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków i inne,
  • montaż ogrodzeń panelowych 3D oraz systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock jak i ogrodzeń firmy Jonic,
  • pracujemy na materiałach Bruk-bet i Joniec.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!