Usługi ogrodnicze

RTB Serwis – usługi ogrodnicze na terenie Trójmiasta, Gdańsk, Gdynia, okolice

 

Usługi ogrodnicze mogą obejmować szeroki zakres działań, od pielęgnacji i konserwacji trawników po sadzenie i kształtowanie krajobrazu. Pielęgnacja trawnika opiera się na koszeniu, przycinaniu, przycinaniu brzegów i nawożeniu trawnika w celu zapewnienia mu jak najlepszego wyglądu. Sadzenie to bardzo ważna czynność bez której nie byłoby estetycznych kwiatów, warzyw i innych roślin. Architektura krajobrazu obejmuje usługi z zakresu architektury krajobrazu, które mogą pomóc w zaprojektowaniu i stworzeniu przestrzeni życiowej na świeżym powietrzu, która będzie odpowiadać konkretnym potrzebom i preferencjom. Może to dotyczyć wszystkiego, od planowania i sadzenia ogrodów po budowę tarasów, patio i innych konstrukcji. 

Nasze usługi opierają się nie tylko na architekturze ogrodowej, ale także na m. in. pracach brukarskich i ziemnych czy zakładaniu siatek na krety. Projekty realizujemy na terenie województwa pomorskiego. Stworzone przez nas ogrody możesz podziwiać w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Koniecznie sprawdź także aranżacje, które zamieściliśmy w zakładce GALERIA!

Szukasz doświadczonej firmy zajmującej się usługami ogrodniczymi w Trójmieście? Zapraszamy do firmy RTB SERWIS. Stanowimy grupę doświadczonych specjalistów (projektantów, ogrodników i brukarzy), którzy od wielu lat oferują najlepsze usługi ogrodnicze.

Projektujemy i realizujemy piękne i funkcjonalne oraz zgodne z oczekiwaniami naszych klientów ogrody prywatne, a także publiczne. Wykorzystujemy do tego korzystne i ekonomiczne rozwiązania.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych projektów wyrażał indywidualny styl, charakter i upodobania jego właściciela. Zawsze przed rozpoczęciem działań dokonujemy analizy jego potrzeb. Nasi fachowcy zajmują się wykonywaniem takich prac, jak odwadnianie aranżowanego terenu, wykonywanie automatycznych instalacji i wiele innych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty usługi ogrodnicze Trójmiasto? Zapraszamy do kontaktu!

 

Usługi ogrodnicze obejmować mogą m.in.:

 • aranżacje ogrodów
 • profesjonalny projekt
 • mała architektura
 • kształtowanie terenu
 • założenie trawnika (z siewu / z rolki)
 • utworzenie zbiorników wodnych, stawów, kaskad, strumieni i gejzerów
 • nawadnianie ogrodów
 • budowę ogrodów skalnych
 • utworzenie ścieżek, alejek, podjazdów, parkingów i obrzeży rabatowych
 • zaaranżowanie zieleni na tarasach i balkonach
 • dobór roślin
 • sadzenie, przesadzanie i pielęgnację roślin
 • sadzenie i przesadzanie drzew
 • instalacja oświetlenia ogrodowego
 • montaż siatek na krety
 • pielęgnacja powykonawcza ogrodu
 • montaż robotów koszących i kosiarek automatycznych

Z zakresu architektury drewnianej, wykonujemy:

trejaże, pergole, altany i domki gospodarcze

tarasy, patia, wiaty garażowe

drewutnie

RTB Serwis Usługi ogrodnicze Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia

W ramach usługi nasadzenia roślinnego, oferujemy:

sadzenie drzew i krzewów

tworzenie klombów

tworzenie rabat bylinowych

doradztwo ogrodników

Usługi ogrodnicze Trójmiasto

 

Projektowanie, sadzenie i brukowanie ogrodów oraz inne czynności ogrodnicze mogą być przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Należy jednak wiedzieć, że jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, aby ogród był zarówno piękny, jak i funkcjonalny.

Podczas projektowania ogrodu należy zastanowić się nad rodzajem roślin, które chcemy w nim umieścić. Należy pamiętać, aby wybrać rośliny, które będą dobrze rosły w konkretnym klimacie i na rodzaju gleby. Po wybraniu roślin do ogrodu, warto zacząć planować, gdzie będą rosły. Może pomóc w tym wstępny szkic ogrodu, aby wyobrazić sobie, jak rośliny będą wyglądały po umieszczeniu ich na swoim miejscu. Sadząc ogród, warto pamiętać również o wykopaniu odpowiednio głębokich i szerokich dołów, aby korzenie roślin mogły się w nich swobodnie rozrastać. Do dołków należy dodać trochę kompostu lub obornika, aby ułatwić roślinom wzrost. Po zasadzeniu ogrodu należy go regularnie podlewać, aby rośliny pozostały zdrowe i mogły dalej rosnąć. Wybrukowanie ogrodu może być doskonałym sposobem na dodanie mu uroku i atrakcyjności. Dostępnych jest wiele różnych materiałów brukowych, dlatego należy wybrać taki, który będzie pasował do pozostałych elementów ogrodu. Warto pamiętać o tym, aby układać kostkę brukową w taki sposób, by woda deszczowa mogła z niej łatwo spływać. Przy odrobinie planowania i troski można stworzyć piękny i funkcjonalny ogród, którym będzie można cieszyć się przez wiele lat. Stosując się do tych prostych wskazówek, można stworzyć przestrzeń, która będzie zarówno piękna, jak i praktyczna. Marzysz o pięknym, zadbanym i funkcjonalnym ogrodzie?

Szukasz firmy, która świadczy profesjonalne usługi ogrodnicze? Sprawdź koniecznie ofertę RTB SERWIS usługi ogrodnicze Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, okolice)! Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów – projektantów, ogrodników i brukarzy, którzy oferują najlepsze usługi ogrodnicze. W ramach kompleksowych usług ogrodniczych wykonujemy: profesjonalne prace ziemne, ogrodzenia terenu, zabezpieczenia skarp, układamy kostkę granitową i brukową, nawadniamy ogrody, oświetlenia ogrodów, a także dobieramy rośliny do ogrodu, serwisujemy i obsługujemy istniejące już ogrody.

Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego przed założeniem ogrodu skrupulatnie analizujemy jego potrzeby, oczekiwania i preferencje. Wykonujemy takie prace jak: odwadnianie aranżowanego terenu, wykonywanie automatycznych instalacji nawadniających, dobór roślin do ogrodu, nasadzanie roślin, zabezpieczanie skarp, układanie kostki granitowej, oświetlanie aranżacji oraz zajmujemy się pełną obsługą ogrodu.

Oprócz tego możemy wykonać automatyczne instalacje nawadniające, ułożyć kostkę granitową, oświetlić aranżację oraz obsłużyć ogród w pełni. Możemy podjąć długotrwałą współpracę opartą na długofalowym procesie pielęgnacji ogrodu. Jesteśmy w stanie przekształcić wcześniej założony ogród w przestrzeń, która doskonale pasuje do wszelkich wymagań, potrzeb, oczekiwań i estetyki danego klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty usługi ogrodnicze? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszej firmie.

 

Usługi ogrodnicze Gdańsk, Gdynia, okolica

Usługi ogrodnicze mogą obejmować wiele czynności, które pomogą Ci w utrzymaniu przestrzeni na zewnątrz. Mogą to być proste zadania, od koszenia trawnika i przycinania żywopłotów, do bardziej złożonych, takich, jak sadzenie nowych ogrodów i kształtowanie krajobrazu. Większość usług ogrodniczych obejmuje takie czynności, jak:

Pielęgnacja trawnika: Może to być związane z regularnym koszeniem, nawożeniem i napowietrzaniem trawnika, aby utrzymać go w zdrowiu i w jak najlepszym wyglądzie,

Przycinanie żywopłotów: Utrzymanie żywopłotów w czystości i porządku jest ważnym elementem utrzymania ogrodu. Przycinanie żywopłotów może również pomóc w promowaniu nowego wzrostu.

Sadzenie: Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy sadzeniu nowych ogrodów, czy przesadzaniu istniejących, usługi ogrodnicze mogą Ci pomóc. Firma zajmująca się świadczeniem usług ogrodniczych może doradzić, jaki rodzaj roślin najlepiej zastosować w ogrodzie w zależności od klimatu i rodzaju gleby.

Odchwaszczanie: Żaden ogród nie jest kompletny bez dobrego procesu odchwaszczania,

Kontrola szkodników: Utrzymywanie pod kontrolą szkodników, takich jak owady i gryzonie, jest niezbędne dla zdrowego ogrodu. Usługi ogrodnicze mogą dostarczyć Ci narzędzi i porad, których potrzebujesz, aby to osiągnąć.

Szukasz profesjonalnej firmy świadczącej profesjonalne usługi ogrodnicze w Gdańsku i Gdyni? Sprawdź koniecznie ofertę firmy RTB Serwis! To solidna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, wielką pasją i zaangażowaniem. Zajmuje się budowaniem, projektowaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Firma ogrodnicza przez lata opracowywała kompleksową ofertę, w ramach której tworzy piękne, eleganckie i zielone przestrzenie, doskonale nadające się zarówno do odpoczynku, jak i rekreacji. Firma tworzy i pielęgnuje zarówno ogrody prywatne, jak i publiczne przestrzenie miejskie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań mieszkańców i użytkowników. Działamy na terenie województwa pomorskiego, w tym w Gdańsku i Gdyni. Dzięki znajomości architektury krajobrazu, warunków pogodowych i rożnorodnych preferencji mieszkańców firma zazieleniła wiele ogrodów w Trójmieście i miejskich terenów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty usługi ogrodnicze Gdańsk, Gdynia? Zapraszamy do kontaktu.

 

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!