Brukarstwo

Kształtowanie przestrzeni z użyciem kostki brukowej i granitowej

Na naszą ofertę dotyczącą projektowania i tworzenia ogrodów składają się także prace brukarskie. Odpowiednie zaprojektowanie ścieżek, podjazdu czy ogrodzenia to rzecz niezwykle istotna dla funkcjonalności oraz estetyki ogrodu lub posesji.

Kształtowanie przestrzeni z użyciem kostki brukowej lub granitowej nie powinno być przypadkowe. W RTB Serwis dokładamy wszelkich starań, aby projekt idealnie współgrał z otaczającą roślinnością oraz architekturą domu. Wykonujemy zarówno standardowe, jak i artystyczne układanie bruku. Dzięki nam Twój podjazd, schody czy taras nabiorą wyjątkowego charakteru, a także będą służyć przez długie lata.

Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie od projektu, poprzez zakup kostki, prace ziemne, ułożenie kostki, w tym także artystyczne. Wykonujemy również parkingi przydomowe, place manewrowe, przestrzeń miejską, płyty jumbo, płyty drogowe, alejki oraz ścieżki i chodniki.

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość pracujemy na renomowanych materiałach producentów, takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk czy Bruk-bet.

Uzupełnieniem naszej oferty jest stawianie ogrodzeń, które nie tylko zabezpieczą wybrany teren, ale również nadadzą mu charakteru. Specjalizujemy się w stawianiu popularnych panelowych ogrodzeń 3D, otaczających posesję estetycznych murków w systemie typu Sonnblick czy ogrodzeń Joniec.

Pracujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu – wywrotek, koparek i minikoparek, które obsługiwane są przez odpowiednio wyszkolonych fachowców, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług oraz sprawną realizację.

Usługi brukarskie Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Usługi brukarskie to proces układania utwardzonej nawierzchni. Można to zrobić przy użyciu asfaltu, betonu, kamienia lub kostki brukowej. Materiał brukowy jest układany na podbudowie, która jest następnie zagęszczana. Następnie na wierzchu kostki umieszcza się warstwę piasku, która ułatwia odprowadzanie wody i zapewnia stabilność. Na koniec kostki są uszczelniane, aby chronić je przed warunkami atmosferycznymi i przebarwieniami. Z usług brukarskich można korzystać na podjazdach, tarasach, chodnikach i nie tylko. Poszukujesz solidnej firmy, która świadczy usługi brukarskie w Gdańsku? Sprawdź koniecznie ofertę RTB SERWIS! W ramach usługi zajmujemy się: układaniem kostki na tarasach i schodach, układaniem kostki brukowej, granitowej (również artystycznym), tworzeniem dróg, parkingów, podjazdów, placów i chodników, robotami ziemnymi, odwadnianiem terenów, wykonywaniem studni chłonnych przeznaczonych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków, montażem ogrodzeń panelowych 3D, montażem ogrodzeń systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock, montażem ogrodzeń firmy Jonic. Nasze usługi realizujemy kompleksowo i etapowo. Rozpoczynamy od projektu, następnie przechodzimy do zakupu kostki, prac ziemnych, układania kostki, w tym także artystycznego. W swojej pracy wykorzystujemy materiały od cenionych producentów, tj. Semmelrock, Libet, Polbruk, czy Bruk-bet. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zapraszamy do kontaktu! 

Kostka granitowa i brukowa Semmelrock – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Materiał najczęściej używany do produkcji kostki brukowej to beton. Jest tak również w przypadku produktu o nazwie Semmelrock. Ten surowiec cechuje się niezwykle wysokim poziomem odporności na działanie wszelkich czynników zewnętrznych. Nie bez przyczyny beton kojarzy się z solidnością. Kolejną jego zaletą jest to, że można z niego wykonać kostkę o różnych rozmiarach i kolorach. Dla producenta nie stanowi to żadnego problemu. Każdy właściciel posesji jest w stanie dopasować kostkę brukową do swoich potrzeb. Decydując się na jedną z dostępnych opcji należy wziąć pod uwagę charakterystykę budynku mieszkalnego, w tym np. kolor jego ścian. Produkty marki Semmelrock znakomicie się tutaj sprawdzą. Dotyczy to również klientów z Gdańska i Gdyni. Rzadziej wykorzystywanym materiałem jest kamień naturalny. Jeśli planujesz ułożenie kostki wykonanej z granitu lub bazaltu musisz liczyć się z tym, że zapłacisz więcej. Czasem można również natknąć się w ogrodach na bruk typu kocie łby. Posiada on specyficzny wygląd, który wielu osobom wydaje się atrakcyjny. Może się także zdarzyć sytuacja, w której tego rodzaju kostka zostanie ułożona na podjeździe. Zarówno w Gdańsku, jak też w Gdyni nie jest to jednak rozwiązanie, które można zaliczyć do najpopularniejszych. Kostkę brukową dzielimy również ze względu na jej wykończenie. Istnieje tutaj możliwość postarzenia materiału w taki sposób, aby nadać mu wygląd imitujący stare drogi. Jest wielu fanów takiego rozwiązania, dlatego produkty tego rodzaju są dostępne w ofercie wielu firm. Jeżeli podoba Ci się taka możliwość aranżacji przestrzeni przed budynkiem, zamów właśnie taką kostkę brukową. Jesteś mieszkańcem Gdańska lub Gdyni? Planujesz zakup kostki Semmelrock? Jak najszybciej skontaktuj się z przedstawicielem firmy RTB Serwis. 

 

 

 

Kompleksowy
zakres usług:

  • układanie kostki na tarasach i schodach,
  • układanie kostki granitowej,
  • artystyczne układanie kostki brukowej,
  • tworzenie podjazdów, dróg, placów, parkingów oraz chodników,
  • roboty ziemne,
  • odwadnianie terenów,
  • wykonawstwo studni chłonnych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków i inne,
  • montaż ogrodzeń panelowych 3D oraz systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock jak i ogrodzeń firmy Jonic,
  • pracujemy na materiałach Bruk-bet i Joniec.
  • kostka granitowa Semmelrock, Libet, Polbruk.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!