Zabezpieczenie skarp i murki

Ogrody, zakładane przez firmę RTB Serwis, to nie tylko piękne aranżacje.
Nasze projekty są przede wszystkim kompleksowe! Oferujemy zabezpieczenie skarp przed osunięciem i murki oporowe – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto.

Ściany oporowe są istotnym elementem każdego projektu krajobrazu. Można je wykorzystać do stworzenia podniesionych grządek, tarasów ogrodowych i innych konstrukcji i elementów, które mogą dodać zainteresowania i funkcjonalności Twojemu ogrodowi. Murki oporowe wykorzystuje się również w budownictwie prywatnym, przemysłowym, a także rolniczym. Za ich pomocą można zabezpieczać infrastruktury drogowe (drogi w terenie o górzystym ukształtowaniu, mosty, tunele), umocnienia nasypów, skarp i wiele innych. Warto mieć na uwadze, że ściany oporowe nieumiejętnie wykorzystane i skonstruowane mogą być również źródłem problemów. Dlatego ważne jest, aby podjąć współpracę z profesjonalnym wykonawcą krajobrazu, który ma doświadczenie w budowaniu ścian oporowych.

Szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje murki oporowe w Trójmieście?

Sprawdź koniecznie naszą ofertę na murki oporowe Trójmiasto, okolica! 

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by projekt doskonale pasował do otaczającej Cię roślinności oraz architektury domu. Dzięki naszemu zaangażowaniu i umiejętnościom Twój taras, schody lub podjazd staną się absolutnie wyjątkowe, a co więcej posłużą Ci i Twoim domownikom przez lata. Aby zagwarantować Ci najwyższą jakość usług pracujemy na znanych i cenionych na rynku budowlanym materiałach producentów, takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk czy Bruk-bet. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiały i metody budowlane, abyś miał pewność, że Twój mur oporowy przetrwa próbę czasu. Oferujemy różnorodność stylów i wykończeń do wyboru. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty murki oporowe Trójmiasto? Zapraszamy do kontaktu! 

Projekty realizujemy na terenie województwa pomorskiego. Stworzone przez nas ogrody możesz podziwiać w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Koniecznie sprawdź także aranżacje, które zamieściliśmy w zakładce GALERIA!

Wykonujemy murki i zabezpieczenia w tym m.in.:

  • profesjonalny projekt
  • mała architektura
  • kształtowanie terenu
  • utworzenie zbiorników wodnych, stawów, kaskad, strumieni i gejzerów
  • budowę ogrodów skalnych
  • wykonawstwo murków i murów oporowych
  • zabezpieczenie skarp przed osunięciem
  • pielęgnacja powykonawcza ogrodu
  • utworzenie ścieżek, alejek, podjazdów, parkingów i obrzeży rabatowych

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!