Tereny rzadko od razu nadają się pod projektowanie i tworzenie ogrodu. Zanim posadzisz kwiaty i zasiejesz trawę, koniecznie skorzystaj z naszych usług prac ziemnych.

 

Niwelacja terenu Gdańsk, Gdynia – Trójmiasto

Niwelacja terenu to czynności, które mają na celu wyznaczenie wysokości między określonymi punktami terenowymi, a także wyrównanie powierzchni działki.

Niwelację gruntu przeprowadzają zazwyczaj wyspecjalizowani geodeci poprzez wyeliminowanie nadmiaru ziemi, czy uzupełnienie jej braków. Stanowi to podstawę do robót ziemnych pod budowę domów jednorodzinnych. Jest również wiele powodów, dla których konieczne może być wyrównanie podłoża. Może kładziesz nowe patio lub chodnik i chcesz się upewnić, że jest on równy? Niezależnie od przyczyny wyrównanie podłoża może być trudnym zadaniem.

Ale nie martw się, jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Firma RTB Serwis oferuje profesjonalne prace ziemne, w tym niwelację gruntu w Gdańsku i Gdyni. Stanowimy grupę profesjonalnych specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem składających się z projektantów, ogrodników i brukarzy. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksowe usługi związane z budową i pielęgnacją ogrodów w Gdańsku, Gdyni, w tym dokładną niwelację terenu. 

Realizujemy zarówno małe, jak i duże projekty, nasza wyobraźnia nie ma granic! Co nas wyróżnia na tle innych? Przede wszystkim pasja , kochamy to, co robimy. W każdy projekt wkładamy dużo serca. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, aby stworzony przez nas ogród/działka spełniły wszystkie Twoje oczekiwania i były wykonane w sposób indywidualny. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić nam swoje oczekiwania. My zajmiemy się resztą! Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne usługi koparką – niwelacja ogrodu, gruntu Gdańsk, Gdynia

Jesteśmy profesjonalną grupą specjalistów i pasjonatów – ogrodników, projektantów i brukarzy, którzy zajmują się kompleksowym projektowaniem i aranżowaniem ogrodów. Badamy potrzeby naszych klientów, doradzamy w jakim stylu urządzić ogród, jakie rośliny wybrać i w jaki sposób urządzić strefę rekreacyjną, by całość nie tylko pięknie się komponowała, ale również była funkcjonalna. Wszystkie nasze projekty z zakresu aranżacji ogrodów realizujemy w województwie pomorskim – przede wszystkim w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Na rynku działamy i prężnie się rozwijamy już od 15 lat! Wszystkie wyniki naszej pracy możesz zobaczyć w naszym portfolio na stronie internetowej. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty aranżacje ogrodów Trójmiasto? Zapraszamy do kontaktu! Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy!

Założenie prac ziemnych obejmować może m.in.:

  • mikroniwelacja
  • niwelacja terenu
  • prace koparko-ładowarką
  • prace mini koparko-ładowarką
  • studnie chłonne z kręgów betonowych
  • studnie systemowe stormbox
  • zbiorniki na deszczówkę
  • szamba

Chcesz zlecić wykonanie prac ziemnych na terenie Gdyni, Gdańska lub innych miejscowości w województwie pomorskim? 

Zgłoś się do nas poprzez formularz.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!