RTB Serwis – budowa ogrodów

O firmie

NASZĄ PASJĄ SĄ OGRODY

Jesteśmy firmą, która już od 15 lat z wielką pasją i zaangażowaniem buduje, projektuje oraz pielęgnuje ogrody. Przez te lata opracowaliśmy kompleksową ofertę, w ramach której dzisiaj tworzymy piękne, zielone przestrzenie, idealne do wypoczynku czy rekreacji. Nasze ogrody to zarówno prywatne, jak również miejskie przestrzenie – każda dopasowana do Twojego gustu i potrzeb.

Działamy na terenie województwa pomorskiego. Znajomość tutejszej architektury krajobrazu, warunków pogodowych oraz preferencji mieszkańców, pozwoliła nam stworzyć i zazielenić wiele Trójmiejskich ogrodów oraz terenów miejskich.

INSPIROWANI 
NATURĄ

Wyjątkowy charakter naszych przydomowych ogrodów, czyli prostota i funkcjonalność wykonanych przez nas zielonych terenów miejskich, wynikają z projektowania oraz tworzenia w zgodzie z naturą. To one od zawsze były naszą największa inspiracją. Dążymy do tego, aby Twoje otoczenie stało się piękne, oryginalne, a jednocześnie ekologiczne.

KOMPLEKSOWA
OBSŁUGA

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do usług w zakresie tworzenia ogrodów. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że w naszym zespole mamy wyjątkowo kreatywnych specjalistów od projektowania oraz zdolnych i rzetelnych wykonawców. Nie brakuje również personelu specjalizującego się w brukarstwie, wdrażaniu systemów nawadniających czy oświetleniowych. W Twoim otoczeniu możemy zatem zadbać nie tylko o zieleń, ale również zaprojektować oczko wodne, ułożyć kostkę brukową czy granitową, wykonać podjazd i inne, spersonalizowane elementy architektury ogrodu.

Zapraszamy do współpracy,

Ekipa RTB Serwis

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!