Prace ziemne Gdańsk, Gdynia

Tereny rzadko od razu nadają się pod projektowanie i tworzenie ogrodu. Zanim posadzisz kwiaty i zasiejesz trawę, koniecznie skorzystaj z naszych usług prac ziemnych.

 

Ogrodowe prace ziemne, budowa ogrodów Gdańsk, Gdynia – Trójmiasto

Istnieje wiele różnych rodzajów prac ziemnych, ale wszystkie z nich mają jeden wspólny cel: przemieszczanie dużych ilości gleby lub skał. Można to robić z różnych powodów, np. w budownictwie, górnictwie czy architekturze krajobrazu. W zależności od konkretnego projektu roboty ziemne mogą obejmować kopanie, równanie, niwelowanie, a nawet tworzenie nasypów i rowów.

Wykopy to prawdopodobnie najbardziej powszechny rodzaj robót ziemnych. Polegają one na kopaniu w ziemi w celu usunięcia gleby lub skał. Wykopy są często stosowane w połączeniu z innymi pracami ziemnymi, takimi jak równanie i poziomowanie. Równanie to proces wygładzania nierówności terenu. Często wykonuje się go w ramach przygotowań do realizacji projektów budowlanych. Równanie terenu ma na celu poprawę drenażu, bądź też wykreowanie równej powierzchni na boiskach i innych obszarach. Nasypy mogą wspierać drogi, linie kolejowe lub kanały. Mogą być także wykorzystywane do kontrolowania powodzi lub tworzenia wałów (barier chroniących przed powodzią). Rowy stanowią przeciwieństwo nasypów – są wykopywane w ziemi w celu ułatwienia odwadniania lub nawadniania. 

Szukasz firmy, która zajmuje się przeprowadzaniem prac ziemnych w Gdańsku i Gdyni? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy RTB SERWIS!

Jesteśmy grupą profesjonalnych i doświadczonych projektantów, ogrodników i brukarzy, którzy oferują najlepsze usługi ogrodnicze. Zapewniamy projekt, realizację pięknego i funkcjonalnego ogrodu, w tym wszystkie wymagane prace ziemne.

W swojej pracy kierujemy się umiejętnościami, kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem, a także wykorzystujemy ekonomiczne rozwiązania. Do każdego projektu i zadania podchodzimy całkowicie kompleksowo. Wprowadzamy również zmiany do zakończonych już realizacjach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty prace ziemne Gdańsk, Gdynia. Masz jakiekolwiek pytania? Zadzwoń!

Założenie prac ziemnych obejmować może m.in.:

  • mikroniwelacja
  • niwelacja terenu
  • prace koparko-ładowarką
  • prace mini koparko-ładowarką
  • studnie chłonne z kręgów betonowych
  • studnie systemowe stormbox
  • zbiorniki na deszczówkę
  • szamba
  • budowa ogrodów

Chcesz zlecić wykonanie prac ziemnych na terenie Gdyni, Gdańska lub innych miejscowości w województwie pomorskim? 

Zgłoś się do nas poprzez formularz.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!