Nawadnianie

Specjaliści z RTB Serwis sprawią, że Twój trawnik będzie w świetniej kondycji – możesz cieszyć się jego pięknym wyglądem przez cały rok.

Skąd mamy te pewność? Ponieważ oferujemy Ci inteligentne i w pełni zautomatyzowane rozwiązania nawadniające! Wykonujemy oraz serwisujemy te systemy dla Twojego ogrodu.

Zajmujemy się również montażem zbiorników na deszczówkę – pozwalają one na wykorzystanie wody deszczowej w systemy nawadniania ogrodu. Dzięki temu rozwiązaniu Twój ogród stanie się funkcjonalny oraz ekonomiczny!

Zajmujemy się także problemami z nieprzepuszczalnością gruntu. Zapobiegamy tworzeniu się zastoisk wody po deszczach i odwilży poprzez drenaże podziemne oraz powierzchniowe.

Specjalizujemy się w nawadnianiu terenów miejskich czy prywatnych aranżacji na terenie województwa pomorskiego – ze szczególnym uwzględnieniem Gdyni, Gdańska i Sopotu. Naszą wizytówką jest kompleksowość: montujemy, projektujemy, przebudowujemy oraz serwisujemy systemy nawadniania ogrodów!

Co sprawi, że Twój trawnik będzie wyglądał wyjątkowo przez lata, a przy tym stanie się łatwy w utrzymaniu? Zamontowana przez nasz podziemna sieć rurociągów! To właśnie ona dostarczy wodę do zraszaczy wynurzalnych (głowic deszczujących). Dzięki elektrozaworom, elementom sterującym i czujnikom nawadnianie staje się w pełni zautomatyzowane oraz komfortowe.

Skorzystanie z naszych kompleksowych rozwiązań, zwłaszcza z montażu zbiorników na deszczówkę, pozwoli Ci wygenerować znaczne oszczędności. Zużycie wody,. potrzebnej do nawodnienia Twojego ogrodu może być nawet o 50% mniejsze w porównaniu do podlewania ręcznego.

Zyskaj optymalne i elastyczne rozwiązanie, pozwalające utrzymać Twój trawnik w świetnym stanie przez cały rok. Dzięki temu wartość Twojej nieruchomości wzrośnie!

brukarstwo

Oferujemy:

montaż automatycznych systemów nawadniania ogrodów

montaż systemów nawadniania (bez dewastacji w istniejących ogrodach)

nawadnianie trawników

projektowanie systemów nawadniania (od najprostszych – sterowanych ręcznie, po rozbudowane systemy automatycznie sterowane)

rozbudowę i przebudowę istniejących systemów

serwis i konserwację systemów nawadniania

montaż zbiorników na deszczówkę

wykorzystywanie wody deszczowej w systemach nawadniania ogrodów

podawanie nawozu przez system nawadniania (nawóz jest bezpośrednio przyswajany przez liście)

nawadnianie terenów miejskich i terenów przy domach prywatnych

gardening-icon

Oszczędność

spadek zużycia wody nawet o 50% (w porównaniu do podlewania ręcznego)

gardening-icon

Komfort

automatyzacja pracy systemu (automatyczne wyłączenie podczas opadów i nadmiernej wilgotności gleby)

gardening-icon

Optymalne nawodnienie

odpowiednia dawka wody dla poszczególnych roślin

gardening-icon

Elastyczność

swobodny wybór czasu startu systemu podlewania (zalecamy podlewanie w nocy lub rankiem, zapewnia to mniejsze odparowanie; przy pełnym słońcu istnieje ryzyko poparzenia roślin)

gardening-icon

Wygodne koszenie

brak elementów przeszkadzających (np. węży, zraszaczy)

gardening-icon

Wzrost wartości nieruchomości

cena montażu systemu nawodnienia jest niższa od kwoty, o którą wzrasta wartość gruntu z zadbaną zielenią

gardening-icon

Rozwiązanie na lata

stosujemy najwyższej jakości urządzenia, produkowane przez liderów w branży (Weathermatic, Rain-Bird, Toro, Hunter), z opcją gwarancji nawet przez 10 lat

Potrzebujesz oświetlenia ogrodu?

Zleć nam wdrożenie systemu automatycznego sterowania oświetleniem! Sprawmy, że Twoja aranżacja zyska blask – rozświetlimy elementy projektu wybrane przez Ciebie.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!