Zakładanie trawnika

Firma RTB Serwis zajmuje się zakładaniem trawników – Gdańsk, Gdynia!

Samodzielne zakładanie trawnika od podstaw nie należy do najłatwiejszych zadań. Wymaga doświadczenia, wiedzy ogrodniczej, a także odpowiednich akcesoriów i sprzętu. Dlatego nie warto robić tego na własną rękę, a zaleca się skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Na początku należy przede wszystkim przygotować glebę. Pierwszym i podstawowym krokiem w tworzeniu nowego trawnika jest usunięcie istniejącej roślinności, wyrównanie terenu i dodanie substancji organicznych. Następnie należy wybrać odpowiednią dla danego miejsca mieszankę nasion traw i rozsypać ją równomiernie na całej powierzchni. Nie wolno zapominać o regularnym podlewaniu. Podczas procesu kiełkowania ważne jest utrzymywanie wilgotności na nowo obsianym obszarze. Regularne podlewanie (dwa razy dziennie) jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz mieć piękny i zadbany trawnik?

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się zakładaniem trawnika w Gdańsku i Gdyni? Sprawdź koniecznie ofertę firmy ATB SERWIS! Od 15 lat zajmujemy się budowaniem, projektowaniem i pielęgnacją ogrodów i trawników.

Tworzymy piękne i zadbane przestrzenie, które znakomicie sprawdzają się do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Jesteśmy świadomi tego, jak istotne jest posiadanie estetycznego, zielonego i czystego trawnika Wiemy też, że pielęgnacja trawnika może być czasochłonna i trudna. Dlatego właśnie oferujemy nasze profesjonalne usługi zakładania i pielęgnacji trawników. Przygotujemy podłoże dla Twojej trawy, aby rosła równomiernie i szybko. Zajmiemy się także zasianiem trawnika, a na życzenie klienta będziemy go regularnie kosić i dokonywać niezbędnych napraw. Z naszą pomocą możesz cieszyć się pięknym trawnikiem, nie martwiąc się o jego stan i wygląd. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach!

Zakres usług pielęgnacji ogrodów obejmować może m.in.:

  • Zakładanie i renowacja trawników (wertykulacja, aeracja, wapnowanie, piaskowanie, odchwaszczanie, nawożenie, koszenie)
  • wykaszanie wysokich traw i nieużytków
  • modernizacja i przebudowa ogrodów
  • cięcie i formowanie żywopłotów, drzew i krzewów
  • zabiegi ochronne przeciw chorobom i szkodnikom roślin
  • odchwaszczanie i nawożenie
  • pielęgnacja oczek wodnych
  • konserwacja konstrukcji drewnianych i metalowych
  • prace porządkowe
  • zabezpieczanie roślin na zimę

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!