Semmelrock

Kształtowanie przestrzeni z użyciem kostki brukowej i bloczków kostka Semmelrock Gdańsk, Gdynia – okolica

Na naszą ofertę dotyczącą projektowania i tworzenia ogrodów składają się także prace brukarskie. Odpowiednie zaprojektowanie ścieżek, podjazdu czy ogrodzenia to rzecz niezwykle istotna dla funkcjonalności oraz estetyki ogrodu lub posesji.

Kostki brukowe Semmelrock są wykonane z betonu. Jest to rodzaj kostki blokującej, co oznacza, że pasuje do siebie bez konieczności stosowania zaprawy lub innych środków klejących. Kostki brukowe Semmelrock są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, co sprawia, że są na tyle uniwersalne, że można ich używać w wielu różnych miejscach. Jednym z najbardziej popularnych zastosowań kostki brukowej Semmelrock jest tworzenie ścieżek i chodników. Można je również wykorzystać do tworzenia patio, tarasów, basenów i innych przestrzeni życiowych na świeżym powietrzu. Kostka brukowa Semmelrock jest trwała i nie wymaga konserwacji, co czyni ją doskonałym wyborem dla każdego domu lub firmy. Dzięki temu jest idealnym wyborem dla zapracowanych właścicieli domów, którzy chcą cieszyć się przestrzenią na zewnątrz bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu i pieniędzy. 

 

Poszukujesz firmy, która kształtuje przestrzeń z użyciem kostki Semmelrock w Gdańsku i Gdyni? Sprawdź koniecznie ofertę  RTB SERWIS!  Specjalizujemy się zarówno w układaniu nawierzchni standardowych, jak i artystycznych, i możemy stworzyć indywidualny projekt, który będzie doskonale pasował do architektury Twojego domu i otaczającego go krajobrazu. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie etapy, od planowania i projektowania po zakup kostki brukowej, wykonanie robót ziemnych i położenie nawierzchni. Tworzymy również przydomowe parkingi, place manewrowe, przestrzenie miejskie, płyty jumbo, płyty drogowe, alejki, ścieżki i chodniki. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach brukarskich i o tym, jak możemy pomóc Ci w przekształceniu Twojej posesji. 

Pracujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu – wywrotek, koparek i minikoparek, które obsługiwane są przez odpowiednio wyszkolonych fachowców, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług oraz sprawną realizację.

Kompleksowy
zakres usług:

  • układanie kostki Semmelrock na tarasach i schodach,
  • układanie kostki granitowej,
  • artystyczne układanie kostki brukowej,
  • tworzenie podjazdów, dróg, placów, parkingów oraz chodników,
  • roboty ziemne,
  • odwadnianie terenów,
  • wykonawstwo studni chłonnych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków i inne,
  • montaż ogrodzeń panelowych 3D oraz systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock jak i ogrodzeń firmy Jonic,
  • pracujemy na materiałach Semmelrock , Bruk-bet i Joniec.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!