Brukarstwo

Usługi brukarskie Tczew – okolica

Na naszą ofertę dotyczącą projektowania i tworzenia ogrodów składają się także prace brukarskie. Odpowiednie zaprojektowanie ścieżek, podjazdu czy ogrodzenia to rzecz niezwykle istotna dla funkcjonalności oraz estetyki ogrodu lub posesji.

Prace brukarskie są istotnym elementem naszej oferty, dotyczącej projektowania i tworzenia ogrodów. Odpowiednie zaprojektowanie ścieżek, ogrodzeń i podjazdu to kluczowe dla funkcjonalności i estetyki ogrodu lub posesji. W RTB Serwis dokładamy wszelkich starań, aby kostka brukowa lub granitowa idealnie współgrała z otoczeniem, taką jak architektura domu czy roślinność. Nasze usługi brukarskie są kompletne, obejmujące cały proces od projektu, poprzez zakup kostki i prace ziemne, do ułożenia kostki, w tym także artystyczne. Oprócz standardowego układania bruku, wykonujemy również parkingi przydomowe, przestrzeń miejską, place manewrowe, płyty jumbo, płyty drogowe, alejki oraz ścieżki i chodniki. Dzięki RTB Serwis Twój podjazd, schody czy taras nabiorą wyjątkowego charakteru i będą służyć przez długie lata.

Nasz zespół stawia na najwyższą jakość i dlatego do naszych prac wykorzystujemy renomowane materiały od producentów takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk oraz Bruk-bet. Oferujemy nie tylko profesjonalne stawianie ogrodzeń, ale również dodajemy charakteru wybranemu terenowi. Nasza firma specjalizuje się zwłaszcza w panelowych ogrodzeniach 3D, popularnych murkach w systemie typu Sonnblick czy ogrodzeniach Joniec.

Nasze wykwalifikowane ekipy dysponują profesjonalnym sprzętem, z wykorzystaniem wywrotek, koparek i minikoparek, co gwarantuje niezwykle sprawną realizację powierzonych nam zadań oraz bardzo wysoką jakość usług.

Układanie kostki

Usługi brukarskie obejmują proces układania utwardzonej nawierzchni, co można osiągnąć poprzez użycie materiału takiego jak kostka brukowa, kamień, beton lub asfalt. Kostki brukowe są układane na podbudowie, a następnie zagęszczane. Na wierzch umieszcza się warstwę piasku, dzięki której zapewnia się stabilność użytkowania, a jednocześnie ułatwia odprowadzanie wody. Kostki są także uszczelniane, aby chronić je przed warunkami atmosferycznymi i przebarwieniami. Te usługi są często wykorzystywane przy budowie podjazdów, tarasów, chodników i innych obiektów. Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów świadczących usługi brukarskie, skorzystaj z oferty RTB SERWIS!

W ramach naszych usług oferujemy między innymi: układanie kostki na tarasach i schodach, układanie kostki brukowej czy granitowej, tworzenie dróg, parkingu, podjazdów, placów i chodników, roboty ziemne, odwadnianie terenów, wykonywanie studni chłonnych przeznaczonych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków, montaż ogrodzeń panelowych 3D, montaż ogrodzeń systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock oraz montaż ogrodzeń firmy Jonic. Nasze usługi realizujemy kompleksowo i etapowo, rozpoczynając od projektu, przechodząc przez zakup kostki, prace ziemne oraz układanie kostki, w tym także artystyczne. W ich wykonywaniu korzystamy z materiałów o najwyższej jakości od cenionych producentów, takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk czy Bruk-bet. Aby poznać szczegóły oferty lub umówić się na spotkanie, zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowy
zakres usług:

  • układanie kostki na tarasach i schodach,
  • układanie kostki granitowej,
  • artystyczne układanie kostki brukowej,
  • tworzenie podjazdów, dróg, placów, parkingów oraz chodników,
  • roboty ziemne,
  • odwadnianie terenów,
  • wykonawstwo studni chłonnych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków i inne,
  • montaż ogrodzeń panelowych 3D oraz systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock jak i ogrodzeń firmy Jonic,
  • pracujemy na materiałach Bruk-bet i Joniec.
  • kostka granitowa Semmelrock, Libet, Polbruk.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!