Brukarstwo

Usługi brukarskie Rumia – okolica

Na naszą ofertę dotyczącą projektowania i tworzenia ogrodów składają się także prace brukarskie. Odpowiednie zaprojektowanie ścieżek, podjazdu czy ogrodzenia to rzecz niezwykle istotna dla funkcjonalności oraz estetyki ogrodu lub posesji.

Przedsiębiorstwo RTB Serwis oferuje kompleksowe usługi brukarskie od projektu, przez zakup kostki, prace ziemne, ułożenie kostki, aż po artystyczne aranżacje. Firma wykonuje standardowe i specjalistyczne układanie bruku, m.in. parkingi przydomowe, place manewrowe, przestrzeń miejską, płyty jumbo, płyty drogowe oraz ścieżki i chodniki. Stawianie ogrodzeń stanowi uzupełnienie oferty. RTB specjalizuje się w panelowych ogrodzeniach 3D, otaczających posesję estetycznych murków typu Sonnblick czy ogrodzeń Joniec.

 

 

TB Serwis dokłada wszelkich starań, aby każdy projekt idealnie współgrał z otaczającą roślinnością oraz architekturą domu. Firma pracuje na renomowanych materiałach producentów, takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk czy Bruk-bet, aby zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość.

Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu: wywrotek, koparek i minikoparek, które obsługiwane są przez odpowiednio wyszkolonych fachowców. Dzięki temu klienci cieszą się wysoką jakością oferowanych usług oraz sprawną realizacją.

 

Układanie kostki

Oferujemy usługi brukarskie obejmujące układanie utwardzonej nawierzchni z kostki brukowej, kamienia, asfaltu i betonu. Nasza firma RTB SERWIS zapewnia kompleksową realizację projektów. Pracujemy etapowo, zaczynając od projektu, a kończąc na uszczelnieniu wykonanej nawierzchni. Nasze usługi obejmują m.in:

-układanie kostki na tarasach, schodach, chodnikach, placach, drogach, parkingach i podjazdach,

– roboty ziemne,

– odwadnianie terenów,

– wykonywanie studni chłonnych do odprowadzania ody,

– montaż ogrodzeń panelowych 3D, systemowych typu Sonnblick i firmy Jonic.

W naszej pracy korzystamy tylko z materiałów cenionych producentów, takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk i Bruk-bet. Współpracujemy ze swoim klientem na każdym etapie projektu, aby projekt końcowy spełniał jego oczekiwania. Kostka brukowa Semmelrock wykonana z betonu jest jednym z naszych najczęściej stosowanych materiałów. Jest on bardzo odporny na wpływ czynników zewnętrznych, a także umożliwia wykonanie nawierzchni o różnych rozmiarach i kolorach. Dobieramy kostkę odpowiednią do stylu architektonicznego budynku, w tym kolor ścian. Wybierając kostkę brukową, należy wziąć pod uwagę budżet, styl i charakter obiektu. Wykonanie nawierzchni z kostki granitowej lub bazaltowej będzie droższe, ale dla niektórych klientów może być preferowane z powodu ich wyjątkowej wytrzymałości i wyglądu. Oferujemy też kostkę brukową w stylu kocich łbów, która dodaje charakteru i oryginalności. Jeśli szukasz profesjonalnych usług brukarskich, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomogą stworzyć projekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

Kompleksowy
zakres usług:

  • układanie kostki na tarasach i schodach,
  • układanie kostki granitowej,
  • artystyczne układanie kostki brukowej,
  • tworzenie podjazdów, dróg, placów, parkingów oraz chodników,
  • roboty ziemne,
  • odwadnianie terenów,
  • wykonawstwo studni chłonnych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków i inne,
  • montaż ogrodzeń panelowych 3D oraz systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock jak i ogrodzeń firmy Jonic,
  • pracujemy na materiałach Bruk-bet i Joniec.
  • kostka granitowa Semmelrock, Libet, Polbruk.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!