Brukarstwo

Usługi brukarskie Reda – okolica

Na naszą ofertę dotyczącą projektowania i tworzenia ogrodów składają się także prace brukarskie. Odpowiednie zaprojektowanie ścieżek, podjazdu czy ogrodzenia to rzecz niezwykle istotna dla funkcjonalności oraz estetyki ogrodu lub posesji.

Nasza firma RTB Serwis zajmuje się kompleksowymi usługami brukarskimi, w tym kształtowaniem przestrzeni z użyciem kostki brukowej lub granitowej. Zajmujemy się także stawianiem ogrodzeń.
Dzięki naszemu doświadczeniu i korzystaniu z renomowanych materiałów, takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk czy Bruk-bet, nasze prace charakteryzują się najwyższą jakością.

 

 

 

Oferujemy standardowe oraz artystyczne układanie kostki, a także stawianie murków i panelowych ogrodzeń 3D typu Sonnblick czy ogrodzeń Joniec. Wykonujemy również place manewrowe, przestrzeń miejską, płyty jumbo, schody, tarasy, alejki, chodniki oraz parkingi przydomowe.

Dzięki użyciu wywrotek, koparek i minikoparek oraz doświadczonych fachowców, realizacja naszych usług przebiega sprawnie, co zawsze przekłada się na zadowolenie klientów.

 

 

Układanie kostki

Usługi brukarskie obejmują proces układania utwardzonej nawierzchni. Można to zrobić przy użyciu asfaltu, betonu, kamienia lub kostki brukowej. Materiał brukowy jest układany na podbudowie, która jest następnie zagęszczana. Następnie na wierzchu kostki umieszcza się warstwę piasku, która ułatwia odprowadzanie wody i zapewnia stabilność. Na koniec kostki są uszczelniane, aby chronić je przed warunkami atmosferycznymi i przebarwieniami. Usługi brukarskie są upowszechnione zwłaszcza przy budowie podjazdów, tarasów, chodników i nie tylko.

Szukasz doświadczonych specjalistów świadczących usługi brukarskie?

Skorzystaj z oferty RTB SERWIS! W ramach naszych usług oferujemy między innymi: układanie kostki na tarasach i schodach, układanie kostki brukowej, granitowej (również artystycznej), tworzenie dróg, parkingów, podjazdów, placów i chodników, roboty ziemne, odwadnianie terenów, wykonywanie studni chłonnych przeznaczonych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków, montaż ogrodzeń panelowych 3D, montaż ogrodzeń systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock, montaż ogrodzeń firmy Jonic. Nasze usługi realizujemy kompleksowo i etapowo. Rozpoczynamy od projektu, następnie przechodzimy do zakupu kostki, prac ziemnych, układania kostki, w tym także artystycznego. W ich wykonywaniu korzystamy z materiałów od cenionych producentów, takich jak Semmelrock, Libet, Polbruk czy Bruk-bet. Zainteresowany szczegółową ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

Kostka brukowa najczęściej jest produkowana z betonu, tak jak produkt pt. Semmelrock. Tego typu surowiec cechuje się niezwykle wysokim poziomem odporności na działanie czynników zewnętrznych. Beton kojarzy się także z solidnością. Kolejną jego zaletą jest to, że z niego można stworzyć kostkę o różnych rozmiarach i kolorach. Dla producenta nie stanowi to żadnego problemu. Każdy właściciel nieruchomości jest w stanie dopasować kostkę do swoich potrzeb. Decydując się na jedną z dostępnych opcji należy wziąć pod uwagę charakterystykę budynku mieszkalnego, w tym np. kolor jego ścian. Produkty marki Semmelrock znakomicie się tutaj sprawdzą. W przypadku układania kostki wykonanej z granitu lub bazaltu należy liczyć się z wyższą ceną. W ogrodach często można spotkać bruk typu kocie łby, który charakteryzuje się specyficznym wyglądem, który wielu osobom wydaje się atrakcyjny. Może się także zdarzyć sytuacja, w której tego rodzaju kostka zostanie ułożona na podjeździe. 

 

 

Kompleksowy
zakres usług:

  • układanie kostki na tarasach i schodach,
  • układanie kostki granitowej,
  • artystyczne układanie kostki brukowej,
  • tworzenie podjazdów, dróg, placów, parkingów oraz chodników,
  • roboty ziemne,
  • odwadnianie terenów,
  • wykonawstwo studni chłonnych do odprowadzania wody z kostki i rynien budynków i inne,
  • montaż ogrodzeń panelowych 3D oraz systemowych typu Sonnblick firmy Semmelrock jak i ogrodzeń firmy Jonic,
  • pracujemy na materiałach Bruk-bet i Joniec.
  • kostka granitowa Semmelrock, Libet, Polbruk.

Szukasz podobnej usługi? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!