RTB Serwis - budowa ogrodów

RTB Serwis o firmie

Naszą pasją są ogrody

RTB Serwis to firma która specjalizuje się w budowaniu, , projektowaniu oraz pielęgnacji ogrodów na terenie województwa pomorskiego (głownie Trójmiasta). Naszą pasją są ogrody.


Doświadczenie i pasja

RTB Serwis tworzą pasjonaci – ogrodnicy, projektanci i brukarze, którzy z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do każdej inwestycji. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od wielu lat dba o tereny wokół pomorskich domów i przedsiębiorstw.

Inspirowani naturą

Naszą pasją jest natura - to z niej czerpiemy inspirację, nadając unikatowy charakter domom i firmom Klientów. Naszym priorytetem jest profesjonalizm i precyzja pracy oraz nieszablonowe podejście do projektowania ogrodów. Dążymy do tego, aby Twoje otoczenie było piękne, funkcjonalne, ekonomiczne i oryginalne.

Kompleksowa obsługa

Świadczymy usługi w zakresie zakładania i pielęgnacji ogrodów, wdrażania systemów nawadniających i oświetleniowych oraz tworzenia odwodnień. Projektujemy oczka wodne oraz układamy kostkę brukową i granitową, wykonując podjazdy i inne elementy architektury ogrodu. Z pomocą RTB Serwis, przestrzeń wokół Twojego domu lub firmy będzie zawsze zadbana - bez względu na pogodę.

Zapraszamy do współpracy,

Ekipa RTB Serwis